OMRIYANA

Поля Бессарабії - українська Тоскана

Рівнини центральної Італії між селами Одещини
Напевно всім людям, котрі захоплюються подорожами, добре відома Тоскана. Місцевість в центральній Італії зі столицею у Флоренції. Регіон знаменитий тим, що площу більше 23 000 км займають безкрайні квітучі поля.

Тоскана вважається колискою традицій, культури та мистецтва. Завдяки збереженню своєї самобутності, цей район має значні культурні та мовні відмінності від решти територій Італії. По типу української Гуцульщини, його називають «нацією в нації».

Та мова сьогодні йтиме не про це.

Марійка Титаренко
Знаєте, як це влітку буває? От хочеться кудись виїхати за місто і крапка. От тягне поїхати кудись так, щоб і швидко, і гарно. Та так ментально склалося, що ми, українці, схильні шукати щастя й дива на іншому боці планети, не помічаючи, що маємо своє власне.

Чи часто ви відриваєте погляд від смартфона, коли кудись добираєтесь? Чи часто ви дивитесь у вікно автобуса? Чи часто ви звертаєте увагу на розлогі поля, вздовж доріг.
Певно, що ні.
А от ми це робимо постійно. І ось що ми хочемо вам сказати.

Щоб отримати естетичну насолоду і відпочити думками, не завжди потрібно планувати двотижневу відпустку.
Навіть якщо у вас є лише половинка вихідного дня, ви можете прожити її насичено.
Як, власне і зробили ми.
Отже, експрес-відпустка від Омріяної.

Ця стаття є актуальною як для мешканців Бессарабії, так і жителів всієї України. Можу побитись об заклад, що біля вашого міста або селища є поля. І не важливо, живете ви на Франківщині, Чернігівщині, чи Дніпропетровщині. Нам пощастило побачити красу рівнин поблизу Одеси.


Одного теплого недільного вечора я піймала себе на думці, що вихідні минули, а ми так і не побачили нового місця. Тим паче, оскільки це вже стало певною традицією та обов'язковим ритуалом кожного вікенду. Отже ми, як піхотинці армії США, зібрались за пів секунди і чкурнули за місто. Поле, про яке я вам хочу сьогодні розказати ми знайшли випадково.

Тут має бути абзац про те, яка там гарно і затишно на смерканні, але думаю, фото все розкажуть краще, ніж я.
Особливість Одещини ще й в тому, що довколо міст є безліч лиманів, що неабияк урізноманітнять ваш відпочинок. Іноді навіть достатньо просто подивитись на карту і поїхати в перше ж місце, на яке тицьнете пальцем. Так ми часто опинялись біля пересохлих озер привидів, або вже не існуючих старих храмів. Та в будь якому випадку це теж подорож, це теж пригода. Хто зна, можливо ви не знайдете озера, але по дорозі вам трапиться дивовижне поле, на якому ви зустрінете захід сонця.
Ця історія – ще одне свідчення тому, що більшість кордонів існують тільки в наших головах. Якщо ви вмієте бачити чудеса навколо себе - вони завжди будуть десь поряд.

Інші статті

Залишити коментарі

Підпишись на розсилку
І регулярно отримуй свіжі статті та ідеї мандрівок рідною країною

Дізнавайся першим про нові подорожі.

Ми залюбки будемо надсилати вам дайджест найцікавіших статей про маловідомі місця нашої Омріяної.
Made on
Tilda